FAQ

ILE TO KOSZTUJE?
Każdy projekt wyceniamy indywidualnie, w zależności od długości napisu oraz stopnia skomplikowania czcionki i ewentualnych grafik. W celu wyceny zapraszamy do kontaktu przez formularz kontaktowy na naszej stronie, lub przez wiadomości e-mail.

 

ILE TRWA PROCES PRODUKCJI FOLII? Z JAKIM WYPRZEDZENIEM ZAMAWIAĆ TAKĄ USŁUGĘ ?
Czas realizacji uzależniony jest od natężenia pracy w danym okresie, zalecamy zamawianie z 3-tygodniowym wyprzedzeniem. Jeżeli zależy Ci na szybszej realizacji zamówienia – napisz do nas.

 

ILE TRWA POKAZ?
Pokaz trwa od 30 do 90 sekund, w zależności od wybranych środków pirotechnicznych. Na pierwszy rzut oka wydaje się to krótko, lecz jest to wystarczające, gdyż goście nie zdążą się znudzić, wręcz pozostanie pewien niedosyt. 

CZY JEST TO BEZPIECZNE?
Jak najbardziej! Pirotechnika, którą polecamy do podświetlenia folii posiada klasę bezpieczeństwa 2,3,4 i nie wymaga żadnych pozwoleń, a także daje wyłącznie efekty świetlne, bez wybuchów, które mogłyby stwarzać zagrożenie.

JAK PRZYGOTOWAĆ MIEJSCE DO TAKIEGO POKAZU?
Jeżeli chodzi o pirotechnikę, większych przygotowań do pokazu nie potrzeba, jedynie na kostce brukowej zalecamy podkłady pod każdy element pirotechniczny, ponieważ stroboskop czy ogień wrocławski podczas spalania może zostawić ślad.Drugą ważną kwestią jest forma umieszczenia folii we właściwej pozycji do pokazu. Jest kilka możliwości. Najczęściej stosowane jest poproszenie kilku osób o trzymanie jej w rękach, co ważne, w bezruchu. Tutaj należy zwrócić także uwagę na to, aby osoby trzymające folię, jak najmniej zasłaniały napis/grafikę na folii. Alternatywą do powyższego jest zamocowanie folii za pomocą takera na łatach drewnianych wbitych w ziemię. Wtedy mamy pewność nieporuszenia folii w trakcie pokazu, a także potrzeba mniej osób do organizacji. Ta opcja nie znajdzie zastosowania podczas pokazu na terenie wyłożonym kostką brukową. Trzecia możliwość to zamontowanie folii na ogrodzeniu/siatce, co ważne, z jak największym prześwitem.

JAK ROZSTAWIĆ ŚRODKI PIROTECHNICZNE?
Zalecamy ustawianie pirotechniki za folią w odległości 1,2-1,5m, w równych odstępach. Jeżeli mamy np. ognie wrocławskie w kolorze żółtym i czerwonym, możemy ustawić żółte za napisami, a czerwone za sercem, jeżeli takowe znajduje się na folii.

 

Nie znalazłeś odpowiedzi? Skontaktuj się z nami!