Jest to nowoczesny transparent wykonany z dwóch rodzajów folii, charakteryzujący się wyraźnymi napisami i grafikami na czarnym tle. Specjalna konstrukcja umożliwia efektowne podświetlenie treści za pomocą pirotechniki, co zapewnia doskonałą widoczność i tworzy spektakularny efekt wizualny, idealny do zastosowań artystycznych i reklamowych.

Ceny gotowych wzorów na różne okazje widoczne są w zakładce SKLEP oraz na stronach produktu.
Wzór indywidualny, np. z Waszymi imionami, stworzysz w zakładce ZAPROJEKTUJ FOLIĘ, do wyboru są czcionki i grafiki na różne okazje. Cena projektu wyświetlana jest na bieżąco w trakcie konfiguracji.

Oczywiście, realizujemy również w pełni indywidualne projekty. W tym celu skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta. Nasi konsultanci doradzą w zakresie doboru grafik oraz przygotują wycenę.

Każdy gotowy wzór folii okolicznościowej zawiera rekomendowane zestawy pirotechniczne, które zostały specjalnie skomponowane w celu zapewnienia jak najlepszego efektu.
Do efektownego podświetlenia polecamy przede wszystkim stroboskopy.
Jeśli potrzebujesz wsparcia w wyborze, zadzwoń lub napisz do nas – chętnie pomożemy.

Standardowy czas realizacji zamówień z folią wynosi do 3 dni roboczych.

W przypadku zamówień indywidualnych tworzonych w kreatorze, czas realizacji wzoru wynosi od 4 do 8 dni roboczych lub w opcji ekspres do 3 dni roboczych. Opcja ekspres jest dodatkowo płatna 99zł.

Zamówienia na pirotechnikę/akcesoria, bez folii, realizujemy w 1-2 dni robocze.

Folia okolicznościowa jest wysyłana w kartonach o wymiarach 7x35x60cm.

Wszelkie wysyłane przesyłki są starannie zabezpieczone w taki sposób, aby w żadnym stopniu nie ujawniały swojej zawartości. Dzięki naszemu starannemu zapakowaniu gwarantujemy pełną dyskrecję i bezpieczeństwo dostawy.

Nie! Folie okolicznościowe wykonane są z najwyższej jakości materiałów dlatego bez problemu możecie korzystać z nich wielokrotnie!

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

Skontaktuj się z nami